No a čo teda máme nového? Určite všeličo, tu sa dozviete aspoň toto:

Akcie

Sokoschôdzky   06. 09. 2021 - 30. 06. 2022

Ahoj,
CVČ nie sú v prevádzke a tak sa schôdzky rušia, uvidíme, na ako dlho. Sledujte našu stránku.   Platnička

Príjemné Vianoce a veselý Silvester   28. 12. 2021 - 28. 12. 2022

Milí Sokolíci a a naši priatelia,
verím, že ste prežili krásne a pohodové Vianoce.
A že ste si spomenuli na Sokolíkov prostredníctvom vianočnej pohľadnice, ktorú ste dostali alebo dostanete od Sokolíka. Buďte trpezliví tí, čo ste nedostali, lebo musíme zobrať do úvahy aj koronavírus a mnohí z nás uviazli v karanténe a nedostali sa na poštu pred Vianocami a ani pred Silvestrom. Prosím tých, ktorí dostali vianočný pozdrav, aby mi o tom poslali info a tí, ktorí nedostanú do 15.1.2022, nech pošlú info tiež. Ďakujem.
Je mi ľúto, čo sa deje okolo nás, ale my sme SOKOLÍCI a my to vydržíme a dáme to. Prajem všetkým Sokolíkom a vašim rodinám hlavne veľa zdravia, veselého Silvestra, úspešný, šťastný rok 2022 a užívajte si tieto dni radosti, nad nejakými tými kilami navyše nezúfajte, po Novom roku ich pozhadzujme.
Ubytovanie na jarný tábor máme zabezpečené, tak uvidíme, či sa nám podarí sa spoločne stretnúť na lyžiach.
Sledujte stránku.   Platnička

Fotka

Loďky

Anton   07. 03. 2021