No a čo teda máme nového? Určite všeličo, tu sa dozviete aspoň toto:

Akcie

Letný tábor Rázdiel 31.7.- 14.8.2021   21. 05. 2021 - 15. 08. 2021

Ahoj,
asi ste si všimli, že nastala zmena - platí, že všetci účastníci táborov od 12 rokov, vrátane organizátorov musia mať negatívne PCR testy na COVID-19 a nesmú byť staršie ako 72 hodín, ak nie sú zaočkovaní.
Pozor pre tých, ktorí prechádzajú hranice, pravidlá, ktoré platia už dávno sa teraz vo veľkom kontrolujú ( autá, vlaky) a kontrolujú aj miesto karantény. Pozrite si https://www.minv.sk/swift_data/source/verejna_sprava/vestnik_vlady_sr_rok_2021/vyhlaska_231.pdf

Milí Sokolíci, nezabudnite si na cestu zobrať aj pršiplášť, vo veľkom batohu, ktorý pôjde veľkým autom, vám nepomôže. Ďakujem.

Milí "starí" Sokolíci, vzhľadom na stále pretrvávajúcu COVID situáciu, je jasné, že návštevy na tábore nie sú povolené. Musíme vydržať. Verím, že o rok to už bude opäť v normále. Ďakujem.

Pokyny
Bezinfekcia   Platnička

Fotka

Maľovanie Fifiny T18