No a čo teda máme nového? Určite všeličo, tu sa dozviete aspoň toto:

Akcie

Letný tábor 30.7. - 13.8.2022   11. 04. 2022 - 13. 08. 2022

Ahoj,
letný tábor sa koná v Brezovej pod Bradlom od 30.7. do 13.8.2022. Pretože už v septembri 2021 bol Rázdiel obsadený na júl/august 2022 , museli sme hľadať nové miesto. Avšak z dôvodu ubytovania sa cena 15-dňového tábora zvyšuje na 260€. Veríme, že na nás všetci priatelia Sokolíkov budú myslieť pri 2% a že nebudeme musieť aj túto cenu zvyšovať vzhľadom na zvyšovanie potravín. Ďakujem, že na nás myslíte. Preto, milí Sokolíci, radšej pomáhajte svojim rodičom šetriť, aby sme sa mohli opäť všetci stretnúť v lete pri ohni, miskách a spoločných hrách.

Pri vypĺňaní prihlášok si dobre pozrite mailovú adresu, kam sa prihlášky majú posielať a kto zo Sokolíkov bude mať danú činnosť na starosti. Prišiel čas, aby aj dospelí mladí Sokolíci vám, rodičom, ukázali, že sú šikovní aj v administrácii/organizovaní Sokoakcií/Sokotáborov.

Prihlaska

Pekný deň.   Platnička

Fotka

Timo & Gašti