Táto sekcia pozostáva najmä z rôznych informácií o nás Sokolíkoch, ktoré si už ani mnohí z nás nepamätajú. Patria sem však aj iné rôznorodé informácie, ktoré sa už inam nehodia. Napríklad by sa tu mohli objaviť texty sokolíckych pesničiek, ktoré nie sú v kronike pri zlatých slávikoch, alebo... To záleží na Vás.

O nás

Sme tábornícky oddiel, založený v septembri roku 1987. Odvtedy deti prichádzajú, ľudia odchádzajú, a je nás stále viac a viac. Tak akurát na poriadny letný tábor. Na zimný tábor nás zvyčajne ide menej (našťastie, už teraz sa s tými lyžami a ktoviečím natralákame ažaž), a na jesennom tábore nás je akurát.

A potom ešte občas ideme na výlet, inokedy na bojovku, na bicykle, zahrať si ringo, lakros, na splav, a medzitým sa hráme, hráme a hráme. No. To by na základnú informáciu mohlo stačiť.

O histórii nášho oddielu sa možno dozviete viac, keď sa podarí Platničku prinútiť niečo napísať (ale veď možno ju ani nútiť nebude treba). A ktovie, možno sa tu objaví aj niečo iné, rovnako zaujímavé, hneď ako to niekto napíše... :-)


Sokolíci

Dokumenty

Formuláre na 2% z dane

Zoznam sokolíckych táborov

Sokolíci od roku 1992 mojimi očami

Ako to tu upravovať

Vedúci mesiaca a jeho povinnosti


Používatelia

Blcha

Gaštanka

Johny

Kačička

Kuťo

Platnička

Sajsa

Šnicľa

Timotei

Ucho