Zoznam sokolíckych táborov

leto 1988   Bresovo - Bicykle
leto 1989   Limbach - Zlatá horúčka
leto 1990   Nevoľné - Vesmírna odysea
jar 1991   Polianka
leto 1991   Bresovo - Krtkovia
leto 1992   Terchová - Valasi
jar 1993   Pod Lesom
leto 1993   "Puťák" cez MK - Cechy
zima 1994   Orava - Vasiľovo
jar 1994   Martinské Hole
leto 1994   Jahodník - Malokarpatský župan
jeseň 1994   Donovaly
zima 1995   Králiky
jar 1995   Slovenský Raj
leto 1995   Bresovo - Ostrov Paleta
jeseň 1995   Donovaly
jar 1996   Oščadnica
leto 1996   Vasiľovo - Académia Falculonis
sept. 1996   Harmónia
jeseň 1996   Donovaly
jar 1997   Kuchyňa
leto 1997   Dobrá Voda - Tri kráľovstvá
jeseň 1997   Donovaly
jar 1998   Donovaly
leto 1998   Tisovec - Zálesáci u Ryšavej brady
jeseň 1998   Štrba
jar 1999   Chvojnica
leto 1999   Ipeľský potok - Strašidlá
jeseň 1999   Flajšová
jar 2000   Zákamenné (veľký svah)
leto 2000   Veľké Uherce(chata Michal) - Dobro, Zlo a Sila rovnováhy
jeseň 2000   Zuberec
jar 2001   Zákamenné (malý svah)
leto 2001   Tužina - Kráľ Artuš
august 2001   Splav (Malý Dunaj)
jeseň 2001   Zuberec
jar 2002   Zákamenné (Oravská Lesná)
leto 2002   Solčany(Dekanová) - Harry Potter, Čína, Grécko, Indiáni
august 2002   Lozorno
jeseň 2002   Nová Lehota
jar 2003   Zákamenné (opäť veľký svah)
jar 2003   Cyklo-splav(Morava)
leto 2003   Kulháň - Slovenské tradície
jeseň 2003   Repište
jar 2004   Zákamenné (10.ročník Zlatého slávika)
jar 2004   Cyklo-Koliba
leto 2004   Kulháň - Tichomorie
jeseň 2004   Zuberec
Silvester 2004   Tatranská Lomnica
jar 2005   Krušetnica (Zákamenné)
máj 2005   Splav (Malý Dunaj)
leto 2005   Bojná - Judita (jednotka úplného, detailného a individuálneho testovania adeptov)
jeseň 2005   Donovaly
jar 2006   Zákamenné (Snowboardy)
leto 2006   Tužina - Western, Big Beng
jeseň 2006   Donovaly
Silvester 2006   Cerová
jar 2007   Zákamenné (Oravská Lesná + vlastné snowboardy)
leto 2007   Nedožery-Brezany - Trifidi
jeseň 2007   Donovaly (Únos Hely Krátkej)
Silvester 2007   Buková
jar 2008   Zákamenné (Oravská Lesná + Racibor)
leto 2008   Čierna Lehota - Atlantída
jeseň 2008   Zochova chata - Upíri
jar 2009   Zákamenné (Veľký svah)
leto 2009   Bojná - Zaklínači
jeseň 2009   Limbach
jar 2010   Zákamenné (Oravská Lesná)
leto 2010   Klátová Nová Ves - Hviezdny prach - záplavy
jeseň 2010   Zuberec - Očkorská prípravka čarodejnícka v2
jar 2011   Zákamenné (Oravská Lesná)
leto 2011   Chvojnica
jeseň 2011   Zuberec
jar 2012   Zákamenné
leto 2012   Kulháň
jeseň 2012   Zuberec
jar 2013   Zákamenné
leto 2013   Krpáčovo - SokoNostra
jeseň 2013   Zuberec
jar 2014   Zákamenné
leto 2014   Oščadnica - cestovanie v čase
jeseň 2014   Zuberec
jar 2015   Zákamenné
leto 2015   Ochodnica - Piráti
jeseň 2015   Zuberec
jar 2016   Zákamenné
leto 2016   Rázdiel - Rakúsko-uhorské železnice